Sobota, 15 Sierpnia 2020, imieniny: Marii, Napoleona złóż życzenia »
BRANŻE:  
WM.pl » Ekomazury » Olsztyn: Dzika Łyna
2009-08-17

Olsztyn: Dzika Łyna

Naprawdę trudno w to uwierzyć, ale tak wygląda Łyna w samym środku Olsztyna. To odcinek rzeki pomiędzy dwoma dwiema ruchliwymi ulicami: Niepodległości i Obrońców Tobruku.

To chyba najbardziej dzikie miejsce w Olsztynie. I bardzo urokliwe. Momentami ma naprawdę coś z dżungli. Po prostu kilkaset metrów prawdziwej przyrody w środku miasta.
Po lewej stronie (patrząc z mostu na Obrońców Tobruku) można spokojnie przejechać rowerem po ścieżce przy samej rzece. I wyjechać przy szpitalu miejskim. Z prawej brzeg jest częściowo niedostępny (zarośnięty). Przejechać i przejść można tam górą najprawdziwszą drogą. Przy Niepodległości nawet wyasfaltowaną...
ih
>>> Zobacz: Wadąg: śmieci i kwiaty
>>> Zobacz: Stary rybak i jezioro Wulpińskie
>>> Zobacz: Kora Jackowska: Woda jest moim żywiołem

 
Galeria zdjęć (23): Dzika Łyna
Dzika ŁynaDzika ŁynaDzika ŁynaDzika Łyna
Dzika ŁynaDzika ŁynaDzika ŁynaDzika Łyna
Dzika ŁynaDzika ŁynaDzika ŁynaDzika Łyna
Dzika ŁynaDzika ŁynaDzika ŁynaDzika Łyna

Dodaj komentarz

Edytor Sp. z o.o. informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.
oceń artykuł:
( 0 )      nie oceniany

Forum Ekologia

    zielona lekcja

    Przyroda Warmii i Mazur
    okiem Krzysztofa Pawlukojcia