Środa, 21 Lutego 2018, imieniny: Eleonory, Feliksa złóż życzenia »
BRANŻE:  
WM.pl » Ekomazury » Mazury bez alej nie są cudem
2009-09-05

Mazury bez alej nie są cudem

Mazury Cud Natury? Tak, ale tylko z tak pięknymi drogami jak ta. Trasa z Kętrzyna do Giżycka jest jedną z najładniejszych na naszym terenie. I mam nadzieję, że nie pójdzie pod topór jak droga z Kętrzyna do Bartoszyc.

Fot. internauta

- Aleje przydrożne...spełniają funkcje krajobrazowo-estetyczne, szczególnie w terenach, gdzie ruch turystyczny spełnia bardzo istotną rolę, gdyż jest głównym źródłem dochodu ludności miejscowej - pisze prof. dr hab. Maciej Żurkowski ze Stacji Badawczej Polskiej Akademii Nauk w Popielnie koło Rucianego Nidy. - Z tym wiążą się również funkcje historyczne, które są miernikiem rozwoju gospodarczego i intelektualnego społeczeństw rozwiniętych, do których zalicza się Polska.

mh,internauta
>>> Zobacz: Piękna jest ta droga
>>> Kościół w Świętej Lipce.
>>> Zobacz: Cudne Mazury giną w tartakach


Dodaj komentarz

zgłoś nadużycie Brad, Utworzony: 2014-02-06 10:21:27

Thought it woudnl't to give it a shot. I was right. http://whjvplc.com xrpdkxmdkky [link=http://hjoptdmbm.com]hjoptdmbm[/link]

zgłoś nadużycie Imad, Utworzony: 2014-02-04 20:20:13

Your posting really staghritened me out. Thanks!

zgłoś nadużycie Alexs, Utworzony: 2014-02-04 10:47:54

I'm so glad I found my soluoitn online.

Edytor Sp. z o.o. informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.
oceń artykuł:
( 0 )      nie oceniany

Forum Ekologia

    zielona lekcja

    Przyroda Warmii i Mazur
    okiem Krzysztofa Pawlukojcia