Wtorek, 02 Czerwca 2020, imieniny: Erazma, Marianny złóż życzenia »
BRANŻE:  
WM.pl » Ekomazury » Lidzbark Warmiński: urokliwa Łyna
2010-03-24

Lidzbark Warmiński: urokliwa Łyna

Zakole Łyny pod Kolegiatą Świętych Apostołów Piotra i Pawła w Lidzbarku Warmińskim to jedno z najbardzoiej klimatycznych miejsc w tym mieście. I nie tylko.

Fot. internauta

Ten zakątek ma w sobie jakiś dziwny urok. Może sprawia to wysoka wieża kościoła, może stojący nad samym brzegiem Łyny budynek? A może po prosy rzeka jest w tym miejscu "coolowa"?
internauta

>>> Zobacz: Olsztyn - dzika Łyna

Dodaj komentarz

zgłoś nadużycie Patrick, Utworzony: 2020-04-04 13:24:18

Bardzo dobry artykuł! Uważam to za bardzo interesujące dla mnie.
https://happywheelspro.club

zgłoś nadużycie LolaCoach, Utworzony: 2019-12-17 17:37:11

A very good article. Thanks to the author. It is very important to support and help students. If you need help writing an essay,
click here to view website
https://papercoach.net/
https://papercoach.net/

Edytor Sp. z o.o. informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.
oceń artykuł:
( 4.5 )      znakomity :)

Forum Ekologia

    zielona lekcja

    Przyroda Warmii i Mazur
    okiem Krzysztofa Pawlukojcia